Wolontariuszki na oddziale dziecięcym szpitala w Dębicy

Dnia 17.12.grupa Wolontariuszek (przedstawicielki naszego Liceum z kl.2b w integracji z 2LO)wraz z opiekunką Wolontariatu pedagog Małgrzata Gawle- Wiernasz odwiedziła chore dzieci na Odziale Dziecięcym w Szpitalu w Dębicy. Miło upłynął wszystkim czas. Mali pacjenci otoczeni zostali empatia, bliskością Rodziców, Personelu medycznego i Wolontariuszy zgromadzonych w Świetlicy przy zapalonych świecach choinki. Wolontariuszki wraz z opiekunką swój pobyt oprócz spontanicznej zabawy, rozmów zakonczyli wspolnie spiewanymi koledami, życzeniami świątecznymi oraz upominkami.
Personel medyczny odwzajemnil całej społeczności szkolnej życzenia świąteczne aby Świeta Bożego Narodzenia napełniły wszystkich pokojem i miłością.