Uroczyste odsłonięcie popiersia patrona szkoły

Miło nam poinformować, że dzięki wsparciu absolwentów oraz kilku instytucji zrealizowany został projekt posadowienia popiersia patrona szkoły na granitowym cokole przed budynkiem szkoły. Jego uroczyste odsłonięcie nastąpi 31 stycznia 2020 r.  o godz. 11:00.

Szczególnymi gośćmi podczas tej uroczystości będą wybitni absolwenci będący członkami Komitetu Honorowego obchodów  Jubileuszu 120. rocznicy powstania szkoły: prof. dr hab. Stanisław Waltoś i prof. dr hab. Zdzisław Noga.

Po 30 latach od przywrócenia imienia patrona szkoły,  popiersie jako symbol jej historii, stanie oficjalnie przed szkołą.