PAKA DLA ZWIERZAKA!

Wspólnie zróbmy coś wyjątkowego –pomóżmy psiakom przetrwać zimę! Niech one też poczują magię Świąt. O czym marzą zwierzaki w schronisku?

DOBRA KARMA – im więcej tym lepiej. Nie, żeby psiaki były łakomczuchami, ale kto nie lubi mieć pełnego brzuszka?

KOCE – psiaki nie wybrzydzają we wzorach i kolorach. Z uśmiechem przyjmą wszystkie modele, nawet te używane czy zeszłoroczne ;)

SZELKI, OBROŻE, SMYCZE- bo każdy spacer to dla nich kawałek szczęścia i normalności.

Wszystkie prezenty prosimy składać w sali nr 6 lub przekazywać uczniom klasy 1F3 do dnia 16 grudnia.

Nie masz czasu na zakupy? Wrzuć pieniążka do puszki w sali nr 14a.

Chcesz zrobić więcej? Daj DOM

Nie możesz? Zapraszamy na spacery z psami w każdą sobotę i niedzielę do przytuliska w Podgrodziu. Więcej info: facebook- Fundacja Psi Azylek – Zwierzęta w Potrzebie.

Polub stronę i pomagaj

P.S. Gdy Ci smutno, gdy Ci źle – przytul psa, uśmiechnij się!