„Jagiełło” jedyną szkołą w powiecie dębickim w Rankingu Szkół Olimpijskich 2019r.

Każdego roku "Perspektywy" tworzą Ogólnopolski Ranking Szkół Olimpijskich. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie znaleźć  się w elitarnym gronie szkół, które mają największą ilość laureatów i finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych (dodatkowo zdobywamy ostatnio medale na olimpiadach międzynarodowych) .Wytężona praca nauczycieli pomaga rozwijać zainteresowania i uzdolnienia  uczniów. Nasze liceum znajduje się wśród najlepszych od kilku lat. W obecnym roku zajmujemy 133. miejsce na 200 wyróżnionych szkół w kraju.

Mamy nadzieję, że następny rok przyniesie nam jeszcze większe sukcesy.

W rankingu Liceów Ogólnokształcących również notujemy progres w stosunku do roku 2018, gdy byliśmy poza rankingiem, a 458. pozycja w Polsce pozwala nam  z satysfakcją posługiwać się tytułem "Srebrnej Szkoły 2019".

Gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów.