Hej ogarnięci !!!

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."

W dniu 12.03.2019 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 odbył się Salon Gimnazjalisty i Ósmoklasisty. Jak co roku gimnazjaliści z klas trzecich oraz w tym roku po raz pierwszy ósmoklasiści mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych Powiatu Dębickiego. Również nasza Szkoła ponownie wzięła udział w tym wydarzeniu, które cieszyło się sporym zainteresowaniem.

  Nasze kolorowe i atrakcyjne stoisko, stoisko I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły zgromadziło tłumy młodzieży wraz z opiekunami, którzy chętnie zapoznawali się z ofertą edukacyjną szkoły. Zgromadzeni z ogromnym przejęciem obejrzeli wzruszającą video-prezentację szkoły, z zaangażowaniem dyskutowali wraz z obecnymi nauczycielami oraz uczniami I LO na temat oferty edukacyjnej szkoły, wymieniali się swoimi szkolnymi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami, jak również mogli wziąć udział interesujących quizach wiedzy oraz skosztować nuty pysznych słodkości przygotowanych na ten wyjątkowy dzień przez uczniów i nauczycieli. Stoisko naszej Szkoły, jak stwierdziły rzesze zainteresowanych nim uczniów, emanowało ciepłem, serdecznością oraz sporą dawką uśmiechu i pozytywnej energii. Tak więc zapraszamy do I Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły z tradycjami, gdzie wysoki poziom kształcenia oraz jej bogata oferta edukacyjna przeplata się z ogromnym zaangażowaniem w życie szkoły i społeczności lokalnej naszych wspaniałych uczniów, ich wieloma sukcesami  oraz pasją nauczycieli, którzy zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro ucznia. Dlatego w roku szkolnym 2019/2020 niech „ wszystkie drogi prowadzą do…” I LO!!! 

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

Dziennik elektroniczny

Szukaj