Maturzystom podarowano książkę!

Miło nam poinformować, że każdy  maturzysta wra z odbiorem świadectwa dojrzałości otrzymał w formie elektronicznej  Wydanie II Jubileuszowe „DĘBICKI SOKÓŁ Część I”. Jest to efekt akcji pt.  „Podaruj maturzyście książkę” zainicjowanej przez jej autora Pana Jana Swoła na rzecz tegorocznych maturzystów Jagiełły, w związku z Jubileuszem 120-cia powstania szkoły oraz szczególnym czasem pandemii. Ponieważ ilość zgromadzonych na ten cel środków nie pozwoliła na wręczenie każdemu maturzyście książki drukowanej,  zastąpiliśmy ją formą elektroniczną. Wszystkim sponsorom, którzy wsparli to wydanie serdecznie dziękujemy.

Maturzystom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy podjęcia dalszej edukacji na wymarzonych uczelniach wyższych!