Każdy znalazł coś dla siebie

Każdy znalazł coś dla siebie. Nieważne ile miał lat. Nasza 115 letnia szkoła gościła Podkarpacki Festiwal Nauki i Techniki. Prezentacje, pokazy, laboratoria, wykłady, warsztaty. Inspirowały, rozbudzały ciekawość i pozwalały inaczej spojrzeć na świat. Świat fizyki, chemii, techniki.

Dzieci, młodzież, dorośli. Wszyscy świetnie się bawili. Fantastyczne było to że wszystkiego można było dotknąć, sprawdzić jak działa. Dla dzieci istny raj. Biegały, zaspakajały ciekawość, w oczach błysk. Część wyposażenia stoiska (laboratorium)  I Liceum  chciały zabrać do domu. :):):). Część muzyczno-akustyczna - rewelacja!

Młodzież naszej szkoły zaangażowana w organizację Festiwalu była kompetentna i pomocna. Udzielała informacji, wyjaśniała, wskazywała drogę. Tak trzymać.

Zobacz sam zdjęcia z festiwalu - kliknij