Hej ogarnięci !!!

"MAŁYMI KROKAMI NA SZCZYT" - WIKTORIA HODOR WICEMISS NASTOLATEK PODKARPACIA

                 „Zyskałam pewność siebie" -  stwierdziła Wiktoria Hodor z klasy II c,  która dnia 12 kwietnia 2018 r. udzieliła nam wywiadu. Uczennica I LO zdobyła tytuł II Wicemiss Nastolatek Podkarpacia 2018, co było dla niej dużym zaskoczeniem, o czym informuje nas w rozmowie.

                Kandydatka przyznaje, że przed konkursem miała niską samoocenę, lecz podczas występu to się zmieniło. Wiktoria chciała spróbować czegoś nowego, sprawdzić, jak się będzie czuła na scenie.  Próby pod nadzorem Gabrieli Kukli trwały po kilka godzin dziennie, lecz było to dla niej odskocznią od rzeczywistości. „Czułam się szczęśliwa”- stwierdza Wiktoria. Wicemiss wielokrotnie powtarzała, że wiele osób ją wspierało. Konkurs sprawił, że Wiktoria zdobyła nowe doświadczenia oraz zyskała prawidłową postawę ciała - z czym wcześniej miała problem. Poznała wiele osób, z którymi utrzymuje kontakt do tej pory.  „Nie odczułam rywalizacji - wspierałyśmy się nawzajem, chciałyśmy dla siebie jak najlepiej". W dniu samego występu Wiktoria była zestresowana, ponieważ bardzo jej zależało na konkursie, mimo że na początku traktowała to tylko jako zabawę. Wynik ją zaskoczył,  nie wierzyła, że może zajść tak wysoko. „Póki co, nie planuję występować po raz kolejny, lecz każdemu polecam spróbować, ponieważ zyskujesz wspomnienia, które zostają na całe życie"- mówi II wicemiss.

Wywiad:

Grupa dziennikarska.:Dlaczego zdecydowałaś się na udział w wyborach Miss Podkarpacia 2018?

Wiktoria Hodor: Chciałam spróbować czegoś nowego, ponieważ nigdy nie uczestniczyłam w takich zawodach. Byłam ciekawa, czy mogę coś osiągnąć.

Gr. dz.: Jak zareagowała rodzina i przyjaciele na twoją decyzję?

W. H.: Bardzo się zdziwili, ponieważ zawsze bałam się uczestniczyć właśnie w takich konkursach, ale zareagowali pozytywnie i bardzo mnie wspierali.

Gr. dz.:Uczestniczyłaś w zajęciach tanecznych. Czy zdobyłaś potrzebne umiejętności?

W. H.: Tak, głównie to pewność siebie, ponieważ gdy jeździłam na turnieje taneczne, odwaga była czymś niezbędnym do zaprezentowania się na parkiecie.

Gr. dz.: Jaka atmosfera panowała między uczestniczkami?

W. H.: Nie odczułam między nami, rywalizacji. Wszystkie się wspierałyśmy. Na treningach, przygotowaniach była miła atmosfera. Nikt nikomu nie podkładał nogi.

Gr. dz.: Czy wygraną traktujesz tylko jako nową przygodę, czy wiążesz z tym przyszłość?

W. H.: Bardziej jako przygodę, ponieważ nigdy nie brałam modelingu na poważnie. Chciałam zdobyć nowe doświadczenia.

Gr. dz.: Czy tytuł wicemiss wpłynął na większe zainteresowanie Tobą płci przeciwnej?

W. H.: Nie, nie zauważyłam niczego takiego.

 

Dziękujemy Wiktorii za poświęcony nam czas. Życzymy jej dalszych sukcesów i godnego reprezentowania tytułu.

Z Wiktorią Hodor rozmawiała grupa dziennikarska z kl. II c