Hej ogarnięci !!!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

                         „ Żegnaj  lato na rok…”

W poniedziałek rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Młodzież, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście uczestniczyli we Mszy Św. w kościele Św. Jadwigi odprawionej w intencji całej społeczności naszej szkoły.


Szkolna uroczystość odbyła się na boisku, gdzie zgromadziła się młodzież naszego liceum oraz gimnazjaliści. Pan dyrektor Wiesław Ostafin życzył nam samych dobrych ocen oraz  dużo miłych wrażeń. Głos zabrali również zaproszeni goście: pani wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Elżbieta Wolan, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego pan Czesław Łączak, pan starosta Andrzej Reguła oraz w imieniu rodziców, pani Marta Zarzeczny. Na uroczystości był obecny również wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dębickiego pan Marek Jaskółka.

Przed nami dziesięć miesięcy ciężkiej pracy, ale jesteśmy pełni entuzjazmu i chęci oraz głęboko przekonani, że przecież znowu będą wakacje.

     
     

 zobacz fotorelację z uroczystości