Hej ogarnięci !!!

Witryny dla maturzystów

 1.  Zaczynasz przygotowania do egzaminu maturalnego? Szukasz sposobów na skuteczną naukę? Odwiedź serwis www.easymatura.pl i sprawdź porady dotyczące planowania nauki, wskazówki i materiały do egzaminu z matematyki, języka polskiego czy języka angielskiego oraz narzędzia do wyboru studiów. Dołącz do społeczności na  http://bit.ly/easymatura. Bądź na bieżąco z informacjami ważnymi dla maturzystów!

 2.    Link do informacji o naborze do redakcji serwisu: http://bit.ly/zostańredaktorem 

 Masz lekkie pióro? Chcesz sprawdzić się w roli redaktora i autora tekstów? Dołącz do ekipy redakcyjnej easymatura.pl! Easymatura.pl to serwis dedykowany uczniom szkół ponadgimnazjalnych, pod patronatem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Szukamy osób, które interesują się tematami ważnymi dla maturzystów - nauczycieli, edukatorów, a także samych maturzystów. Oferujemy m.in.: umowę wolontariacką, referencje i udział w szkoleniach.

 Na Twoje zgłoszenie lub pytania czekamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

MegaBaza - wszystkie uczelnie w jednym miejscu INFORMATOR.

Informatory maturalne


Arkusze maturalne

Portal telewizyjny - kursy maturalne

Matura 2020 - aktualizacja 20 maja 2020

Dziennik elektroniczny

Szukaj