Hej ogarnięci !!!

WYNIKI XXII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

22 stycznia odbył się finał XXII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych organizowanego przez nasza szkołę.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste podsumowanie Konkursu 27 lutego
o godzinie 13.00 połączone z wykładem Pana dr Patryka Pagacza z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Informujemy również, że nasz Konkurs został wpisany w tym roku na listę konkursów kuratoryjnych.

Laureaci i wyróżnieni w kategorii szkół gimnazjalnych:

Lp

Imię i Nazwisko

Szkoła

Nauczyciel

Suma punktów

Tytuł

1

Buszek Aleksander

SP nr 5

( MG 3)

Danuta Czarnecka

23

Laureat 1 – go miejsca

2

Kozioł Olga

SP Strzegocice

Anna Krawiec

23

Laureat 1 – go miejsca

3

Ramut Mateusz

SP Brzostek

Małgorzata Piekarczyk

21

Laureat 2 – go miejsca

4

Bukowski Jakub

MG 1

Alicja Poręba

20

Laureat 3 – go miejsca

5

Grych Anna

PG Straszęcin

Lucyna Pacześniak

18

Wyróżnienie

6

Boroń Katarzyna

SP Brzostek

Małgorzata Piekarczyk

17

finalista

7

Chajec Piotr

ZS Pustków

Andrzej Sulisz

16

finalista

8

Bachara Adam

MG 1

Alicja Poręba

16

finalista

9

Stanula-Kaczka Jakub

SP nr 1  Jodłowa

Anna Bartosz

16

finalista

10

Cudak Dominik

SP nr 5

( MG 3)

Danuta Skiba

15

finalista

11

Witold Rumin

Gim. Dwujęzyczne

Patrycja Bachurska

15

finalista

12

Przywara Jakub

SP 3

Piotr Sobczyk

13

finalista

13

Tarczoń Paweł

ZS Podgrodzie

Agata Tarczoń

12

finalista

14

Gwóźdź Kacper

SP Nagawczyna

Irena Wośko

12

finalista

 

Laureaci i wyróżnieni w kategorii szkół podstawowych:

 

Lp

Imię i Nazwisko

Szkoła

Nauczyciel

Suma punktów

Tytuł

1

Durołek Daniel

SP3

Halina Kolak

21

Laureat 1 – go miejsca

2

Bułat Michał

SP 2

Marta Florkiewicz

17

Laureat 2 – go miejsca

3

Mikołajczyk Maciej

SP3

Halina Kolak

17

Laureat 2 – go miejsca

4

Stefan Kacper

SP 11

Beata Strózik

14

Laureat 3 – go miejsca

5

Przybyło Wiktor

SP Strzegocice

Anna Krawiec

12

wyróżnienie

6

Markiewicz Karol

SP 10

Aneta Sęk

11

wyróżnienie

7

Maciejowski Borys

SP 11

Beata Strózik

11

wyróżnienie

8

Persak Patryk

SP Wola Wielka

Aneta Feret-Kłys

11

wyróżnienie

9

Marć Wiktoria

SP 5

Joanna Sobczyk

11

wyróżnienie

 

 

Dziennik elektroniczny

Szukaj