Hej ogarnięci !!!

Podsumowanie XXII Powiatowego Konkursu Matematycznego

27 lutego 2019 odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Matematycznego. Była to już XXII edycja tego konkursu.Zwycięzcami konkursu zostali: w kategorii szkół gimnazjalnych- Aleksander Buszek ( SP nr 5 ) i Olga Kozioł (SP w Strzegocicach), w kategorii szkół podstawowych – Durołek Daniel (SP 3)

 Lista pozostałych laureatów i wyróżnionych - kliknij

Gościem specjalnym rozstrzygnięcia był pan doktor Patryk Pagacz wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, która wygłosił dla zebranych  inspirujący wykład okolicznościowy. Warto wspomnieć, że już od kilku lat patronat nad naszym konkursem piastuje Uniwersytet Jagielloński, a patronat medialny sprawował Obserwator Lokalny, który współpracuje z nami od pierwszego konkursu. Przez pierwszych kilka lat udostępniał na swoich łamach zadania konkursowe. W tym roku również Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy Dębica objęły patronatem nasz Konkurs.

Dzięki sponsorom: fundacji firmy „Śnieżka” – „Twoja Szansa”, Podkarpackiemu Bankowi Spółdzielczemu,  Starostwu Powiatowemu i Gminie Miasta Dębica mogliśmy nagrodzić najlepszych uczestników. Dziękujemy im za to serdecznie i mamy nadzieję, że w przyszłej edycji konkursu również będziemy mogli na nich liczyć.

XXII Powiatowy Konkurs Matematyczny  został w tym roku wpisany na listę konkursów kuratoryjnych, co daje jego finalistom i laureatom dodatkowe punkty w procesie rekrutacji do szkół średnich. Wszystkim laureatom, finalistom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy, a ich młodsze koleżanki i kolegów zapraszamy do zmagań konkursowych w przyszłym roku.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podsumowania konkursu - kliknij

 

Dziennik elektroniczny

Szukaj