Hej ogarnięci !!!

I i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej!

 

Konkurs odbył się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku-Kleciach. W tym roku tematem przewodnim konkursu była „przyjaźń”. Naszą szkołę dumnie zareprezentowały:

Ania Prucnal z piosenką w języku niemieckim: „Auf Andersen Wegen”, która swoim występem podbiła serca wszystkich i zdobyła I miejsce w konkursie, oraz Maria Barnaś, która pięknie zaprezentowała się w piosence „Shallow” zdobywając III miejsce!

Dziewczyny były naprawdę świetnie przygotowane i pokazały prawdziwy talent. Dziękujemy za czas poświęcony na przygotowanie, za chęci i zaprezentowanie naszej szkoły na najwyższym poziomie. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

Matura 2020 - aktualizacja 20 maja 2020

Dziennik elektroniczny

Szukaj