Hej ogarnięci !!!

FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY W SZACHACH DRUŻYNOWO – 3.12.2019 r.

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się finał wojewódzki w szachach. W zawodach brało udział 12 najlepszych szkół z Podkarpacia. Po jedenastu rozegranych rundach zwycięzcą okazało się II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie. II miejsce i awans do finału Mistrzostw Polski zajęła nasza szkoła, a III miejsce ZS Elektronicznych i Ogólnokształcących w Krośnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w następującym składzie: Mieszko Miś, Oliwia Mirowska, Bartłomiej Kucharski, Kinga Lula, Weronika Wójcik (rezerwa). Wielkie podziękowania dla pana Marcina Mali za wypożyczenie sprzętu z Dębickiego Klubu Szachowego i pomoc w organizacji turnieju. Sędzią zawodów był pan Krzysztof Skiba prezes Podkarpackiego Związku Szachowego. Opiekunem drużyny i organizatorem był pan Bartłomiej Szarek. Poniżej kilka zdjęć na których jest pan Dyrektor rozpoczynający turniej wręczając puchary, medale i dyplomy z panem wicestarostą panem Adamem Pieniążekiem.

Zobacz pozostałe fotografie - klik