Hej ogarnięci !!!

Podsumowanie XXIII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych

18 lutego 2020 odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Matematycznego. Była to już XXIII edycja tego konkursu.
Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce - HubertKrupa  (PSP w Gumniskach), II miejsce -  Krzysztof Bartuzi (PSP w Pilźnie), III miejsce – Wiktoria Marć  (SP nr 5 w Dębicy) .

 Lista pozostałych laureatów i wyróżnionych - kliknij

Gościem specjalnym rozstrzygnięcia był pan doktor Zdzisław Pogoda wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, który wygłosił dla zebranych  inspirujący wykład okolicznościowy.
Warto wspomnieć, że już od kilku lat patronat nad naszym konkursem piastuje Uniwersytet Jagielloński, a patronat medialny sprawował Obserwator Lokalny, który współpracuje z nami od pierwszego konkursu. Przez pierwszych kilka lat udostępniał na swoich łamach zadania konkursowe.
Dzięki sponsorom: fundacji firmy „Śnieżka” – „Twoja Szansa”, Starostwu Powiatowemu i Gminie Miasta Dębica mogliśmy nagrodzić najlepszych uczestników. Dziękujemy im za to serdecznie i mamy nadzieję, że w przyszłej edycji konkursu również będziemy mogli na nich liczyć.
XXIII Powiatowy Konkurs Matematyczny  jest wpisany na listę konkursów kuratoryjnych, co daje jego finalistom i laureatom dodatkowe punkty w procesie rekrutacji do szkół średnich.

Wszystkim laureatom, finalistom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy, a ich młodsze koleżanki i kolegów zapraszamy do zmagań konkursowych w przyszłym roku.

 

 

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Dziennik elektroniczny

Szukaj