Hej ogarnięci !!!

JUBILEUSZOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH POWIATU DĘBICKIEGO

 

Liceum Ogólnokształcące

Im. Króla Władysława Jagiełły

w Dębicy 

39-200 Dębica, ul Słowackiego 9

tel  14 6702616    e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 Regulamin

 

  1. Zawody są dwustopniowe i polegają na samodzielnym rozwiązywaniu odpowiednich zadań. W przypadku stwierdzenia niesamodzielności komisja nie uwzględni tych prac przy kwalifikowaniu do zawodów drugiego stopnia.
  2. Zawody stopnia pierwszego trwają: 26.02.2020 -10.03.2020 ( zestaw pierwszy) 11.03.2020-24.03.2020 ( zestaw drugi). Zadania uczniowie rozwiązują samodzielnie, przy czym mogą się zwracać z pytaniami do innych osób ( także nauczycieli) w celu wyjaśnienia wątpliwości. Rozwiązania poszczególnych zadań należy zredagować na oddzielnych arkuszach, opatrzonych w lewym górnym rogu imieniem, nazwiskiem i adresem domowym uczestnika oraz klasą, nazwą i adresem szkoły, do której uczeń uczęszcza i przesłać we wskazanym terminie ( decyduje data stempla pocztowego) na adres I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły, 39-200 Dębica, ul. Słowackiego 9. Prace można również zostawiać w sekretariacie tejże szkoły. Nie jest konieczne rozwiązywanie wszystkich zadań; uczeń, który rozwiąże tylko niektóre z nich staje się uczestnikiem konkursu.
  3. Zawody drugiego stopnia odbędą się na początku kwietnia 2020 roku w budynku liceum. Wezmą w nich udział uczniowie zakwalifikowani przez Komisję Konkursową spośród uczestników pierwszego etapu, którzy nadeślą  najlepsze prace. Wszyscy finaliści oraz ich szkoły o terminie rywalizacji w II etapie zostaną poinformowani co najmniej 7 dni wcześniej.
  4. W finale do rozwiązania będą zadania zamknięte i otwarte pod kontrola członków komisji. Po ocenieniu prac komisja ustali listę laureatów.
  5. Na zwycięzców konkursu Czekaja atrakcyjne nagrody.


    Zobacz i pobierz zadania konkursowe

 

Zapraszamy

 

Komisja Konkursowa

 

 

 

 

 

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Dziennik elektroniczny

Szukaj