Hej ogarnięci !!!

Nie wszyscy mają ferie

W dniu 9.02.2019 ROKU w Rzeszowie rozpoczęły się zawody II stopnia XLV Olimpiady Geograficznej. Zawody odbywają się przez dwa dni. I LO w Dębicy reprezentują Michał Sokół (3a) i Jakub Ciurkot (2a).

Ostateczne wyniki zawodów ogłosi Komitet Główny Olimpiady Geograficznej do 15.03.2019.

 

 

 

Dyplom Uznania Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej dla I LO w Dębicy

Dnia 9.02.2019 roku w czasie uroczystości otwarcia zawodów II stopnia XLV Olimpiady Geograficznej
w Rzeszowie, przedstawiciel naszej szkoły Tomasz Kozioł odebrał Dyplom Uznania Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej. Dyplom ten to wyróżnienie dla szkół, które w czasie pięciu kolejnych edycji olimpiady miały przynajmniej czterech reprezentantów w zawodach III stopnia. Dotychczas dyplom wręczono ponad czterystu szkołom.
I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy zostało nim wyróżnione czwarty raz (1995,2007, 2012, 2019).

W Polsce jest zaledwie około 20 szkół, które dyplom ten otrzymały pięć lub więcej razy.  W gronie tych ostatnich od 9.02.2019 roku znalazło się I LO
w Krośnie.

 

 

Radek Cacała będzie reprezentował naszą szkołę w II etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

 

  

Radosław Cacała, uczeń klasy IId, został zakwalifikowany do eliminacji okręgowych XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Życzymy  Mu sukcesów i mocno trzymamy kciuki.

Powodzenia Radek!!!!

 

 

XLV Olimpiada Historyczna

  
Z przyjemnością informuje, że Grzegorz Olechowski - uczeń klasy I a, jako jedyny
z powiatu dębickiego uczestniczył, 24 stycznia 2019 r. w części ustnej II etapu zawodów okręgowych XLV Olimpiady Historycznej, odbywającej się w Instytucie Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Opiekunem Grzegorza był pan Rafał Dudziak.
Serdecznie gratulujemy.
 
 
 
 
 
 

Nasza reprezentantka w II etapie eliminacji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

 

Do zawodów II stopnia  XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej została zakwalifikowana uczennica klasy 2e Patrycja Gajda.

 Serdecznie gratulujemy Patrycji, życząc jej tym samym sukcesu, na zawodach drugiego stopnia, które odbywać się będą w trzeciej dekadzie kwietnia.

 

 

Będą reprezentować I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy na zawodach II stopnia XVII Olimpiady Znajomości Afryki

Kacper Cieślik Magdalena Gleń Jakub Kipa
Kuba Lachcik

 

Do zawodów II stopnia XVII Olimpiady Znajomości  Afryki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy zostało zakwalifikowanych czworo uczniów:  Kacper Cieślik z klasy 1c, Magdalena Gleń z klasy 2f, Jakub Kipa z klasy 1c i Jakub Lachcik z klasy 2c.

Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i życzymy  sukcesów na zawodach II stopnia, które odbędą się na początku marca w Rzeszowie.

 

 

 

Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Uczniowie klasy 3a: Przemysław Kapała, Szymon Matyja i Michał Posłuszny oraz Karol Karpiński 
z klasy 3d uzyskali powyżej 70% w etapie szkolnym Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki 
i tym samym zakwalifikowali się do drugiego etapu tej olimpiady, który odbędzie się 3 lutego 2019 r.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Trzystopniowa ogólnopolska olimpiada pod nazwą
„O Diamentowy Indeks AGH” realizowana jest w zakresie pięciu przedmiotów: matematyki, informatyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Więcej o olimpiadzie - kliknij

 

 

Diamentowy Indeks AGH z chemii

Uczniowie klasy 3d Kamil Dziurgot i Karol Karpiński  zostali zakwalifikowani do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z chemii. II etap odbędzie się 3 lutego 2019 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Trzystopniowa ogólnopolska olimpiada pod nazwą 
„O Diamentowy Indeks AGH” realizowana jest w zakresie pięciu przedmiotów: matematyki, informatyki, fizyki, chemiii geografii z elementami geologii. Laureaci olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

 

Pojadą na zawody II stopnia XLV Olimpiady Geograficznej

Komitet Główny Olimpiady Geograficznej opublikował listę osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia XLV Olimpiady Geograficznej.
W zawodach tych I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy reprezentować będą: Jakub Ciurkot (kl. 2a) i Michał Sokół (kl.3a). Zawody odbędą się
w lutym 2019 roku w Rzeszowie.

Jakubowi i Michałowi gratulujemy, życzymy wytrwałości w poznawaniu nauk geograficznych i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Kwalifikacja do drugiego etapu Olimpiady Języka Angielskiego

Decyzją Komitetu Okręgowego dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do zawodów II stopnia XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego. Iga Skwirut (2b) i Oliwia Mroczkowska (3a) przystąpią do pierwszej, pisemnej części drugiego etapu konkursu 7 stycznia 2019 na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, gdzie kilka dni później odbędzie się również część ustna.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

We keep our fingers crossed for you!

 

 

Explory 2019

Dziennik elektroniczny

Szukaj