Jakub Lachcik laureatem nagrody Zarządu Województwa Podkarpackiego

Dnia 27.09.2019 roku w Domu Kultury Mors odbyło się podsumowanie osiągnięć dzieci i młodzieży z województwa podkarpackiego w ramach realizacji „Programu do wspierania młodzieży uzdolnionej - Nie zgubić talentu”. Nagrody były przyznawane tylko uczniom, którzy w 2019 roku zajęli 1.-3. miejsce w olimpiadach i konkursach o   zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym.
Jednym z nagrodzonych został uczeń klasy 3C I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy Jakub Lachcik. W kwietniu bieżącego roku Kuba uzyskał tytuł LAUREATA II MIEJSCA XVII Olimpiady Znajomości Afryki.Kubie gratulujemy sukcesu i życzymy równie imponujących osiągnięć w obecnym roku szkolnym.