Podwójny sukces Szymona

Szymon Szostak uczeń klasy drugiej o profilu biologiczno-chemicznym I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy zakwalifikował się do finału dwóch ogólnopolskich zawodów chemicznych. LXI Olimpiady Chemicznej  jako najmłodszy z czteroosobowej grupy województwa podkarpackiego oraz  51 Ogólnopolskiego Konkursu im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zajmując pierwsze miejsce wśród 61 zakwalifikowanych .Szymon jest uczniem pani Krystyny Barszcz.

W najbliższym czasie czekają go wyjazdy do Torunia i Warszawy, gdzie będzie się zmagał z złożonymi zadaniami rachunkowymi jak i laboratoryjnymi. Szymon systematycznie pracuje w szkolnym laboratorium chemicznym, aby zdobywać nowe i doskonalić już poznane umiejętności.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy  pełnego sukcesu!!!!!!!!! .