Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Władysława Jagiełły w Dębicy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".

„Najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość”.
Nasza szkoła niezmiennie od 18 lat, czyli od początku istnienia rankingu, jest notowana wśród najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce.

W tym roku zajęliśmy 19 miejsce w województwie podkarpackim oraz 409 w Polsce ale szczególnie ważny wynik to 135 miejsce w Rankingu Szkół Olimpijskich.

To najlepszy wynik w powiecie dębickim. Jesteśmy szkołą, która nie marnuje talentów dlatego warto się w niej uczyć.