Hej ogarnięci !!!

Znajomość prawa nie szkodzi, nawet pomaga.

 

W powiatowym konkursie z wiedzy prawnej, organizowanym we współpracy z Fundacją Rozwoju i Wsparcia Pasieka, który odbył się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy 12 maja 2022 uczennice naszej szkoły zdominowały podium: I miejsce zdobyła uczennica klasy 3 c Oliwia Mirowska, a III miejsce przypadło Zuzannie Baryczy z klasy 3 d.

IV miejsce zajęła Klaudia Czerwińska z 3c, a Gabriela Świstak z 3d ukończyła konkurs na miejscu VI.

Wcześniej, czyli  11 kwietnia klasy 3c i 3d wzięły udział w warsztatach prawnych, które poprowadził dla nich rzeszowski adwokat, absolwent naszej szkoły oraz prezes zarządu wspomnianej wyżej fundacji, pan Karol Grześkiewicz.

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3730095

Szukaj