Hej ogarnięci !!!

Praca przynosi efekty. Zwyciężyli najlepsi.

19 maja odbył się Konkurs Języka Angielskiego – Master of English współorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy i Burmistrza Brzostku. W konkursie wzięli udział najlepsi uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie z Baturynu i Velyki Zahorivki, którzy pojawili się na konkursie jako goście specjalni z Ukrainy. Po mozolnych zmaganiach, w trakcie których uczniowie musieli wykonać quiz sprawdzający wiedzę gramatyczno-leksykalną i rozumienie ze słuchu, zwyciężyli najlepsi.

Mamy nadzieję, że popularyzacja języka angielskiego na terenie gminy Brzostek zachęci przyszłych absolwentów szkół podstawowych do obrania lingwistycznego kursu prowadzącego do wrót naszej szkoły.

 

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4283896

Szukaj