Jadą na zawody okręgowe 49 Olimpiady Biologicznej

Aleksandra Kozińska (2D), Radosław Cacała (3D), Patrycja Gajda (3E) zostali zakwalifikowani do etapu okręgowego 49 Olimpiady Biologicznej, która odbędzie się 25 stycznia bieżącego roku w Krakowie.

Bardzo się cieszymy, że do zawodów tych zostali zakwalifikowani wszyscy nasi uczniowie, którzy  uzyskali bardzo wysoki wynik podczas etapu szkolnego. Następnym etapem olimpiady było wykonanie pracy badawczej.

W prowadzonych badaniach skupiali swoją uwagę kolejno na zanieczyszczeniu powietrza miasta Dębicy określanego na podstawie występujących tutaj porostów oraz stężeniu związków chemicznych na wzrost i rozwój roślin uprawnych.

Opiekę dydaktyczną nad młodzieżą sprawują : nad Radkiem Pani Ewa Rajnfus, nad Patrycją i Olą Pan Krzysztof Kosiński.

Za naszą młodzież trzymamy kciuki podczas  zawodów II stopnia.