Hej ogarnięci !!!

II Etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

10 stycznia bieżącego  roku odbył się  etap szkolny XXXV  Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, która rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszego liceum. Tej edycji nie było inaczej. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 3 uczniów naszej szkoły. Bartek Kucharski (1e3), Kuba Wiśniowski (1 e3) oraz  Radek Cacała (3d). Trzymamy kciuki za Was w etapie okręgowym.

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3730044

Szukaj