Hej ogarnięci !!!

XLVII Olimpiada Historyczna.


Komitet Okręgowy XLVII Olimpiady Historycznej ogłosił listę uczniów, zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady. Naszą szkołę będą reprezentować : Magdalena Kamińska, Kacper Cieślik, Kacper Glinka, Bartłomiej Jakson i Grzegorz Olechowski. Warunkiem zakwalifikowania do II etapu było przygotowanie pracy badawczej i dobry wynik osiągnięty na egzaminie ustnym. Kolejny etap olimpiady odbędzie się 9 stycznia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3109006

Szukaj