Michał Mikuła finalistą XLII Olimpiady Geograficznej

W dniach 22-24 04.2016 roku w ZSA w Chorzowie odbyły się zawody finałowe XLII Olimpiady Geograficznej. W zawodach brało udział 123 uczniów z Polski. Poziom zawodów był bardzo wyrównany Michał Mikuła (uczeń klasy 3a -matematyka,  fizyka, geografia)  zajął 40. miejsce.
W bieżącym roku szkolnym Michał Mikuła został również laureatem IX Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.

Michałowi serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na maturze!

Należy nadmienić, że Michał już w klasie I został finalistą XL Olimpiady Geograficznej. W klasie II zdobył I miejsce i nagrodę specjalną starosty dębickiego za udział w I Powiatowym Konkursie – POWIAT DĘBICKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA.
W czasie nauki w I LO Michał reprezentował także szkołę w licznych zawodach sportowych.

Dziękujemy!