Hej ogarnięci !!!

LICEALIADA 2022/2023 ROZPOCZĘTA

 W dniu 27.09.20022 r. dziewczęta i chłopcy z naszej Szkoły wzięli udział w lekkoatletycznych zawodach w Mielcu, wśród konkurencji z jakimi mierzyli się zawodnicy było: biegi na 100m, 200m, 400m, 800m, 1500, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem. Do składu dziewcząt zakwalifikowały się: klasa 1C: Klaudia Kłusek, Natalia Kusibab, Stasicka Anna, Wałaszek Klaudia, klasa 1B: Piekarczyk Emilia, klasa 1F Julita Monsiel, klasa 1H Patrycja Sobczyk, klasa 3A: Nela Sasak i Eliza Wilk  Opiekę sprawował Grzegorz Mytkoś.

Drużynę chłopców reprezentowali: klasa 2c – Łukasz Kielur, Antoni Migała, Krzesimir Miś, Marcin Łuszcz, z klasy 1a – Seweryn Sanecki, z klasy 3a – Mateusz Wiercioch, Dominik Foryś, z klasy 3d – Miłosz Gaweł, Konstantinos Golfinopoulos, opiekował się drużyną chłopców Bartłomiej Szarek.

Za udział w poszczególnych konkurencjach zawodnicy otrzymywali punkty, które są sumowane i po zsumowaniu dopiero okaże się na jakiej pozycji uplasowała się drużyna. Wyniki będą umieszczone na stronie Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie. Zawody rozgrywane były na szczeblu wojewódzkim.

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3730130

Szukaj