Zielone wzgórza nad Soliną...

Młodzież z klasy II c wraz z opiekunami,w dniach 20-21 września b.r. wyjechała na wycieczkę w Bieszczady. Uczniowie poznali  najdalej wysuniętą część Karpat, zdobyli Połoninę Wetlińską, oraz poznali uroki Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Nieodzownym i stałym punktem takich wyjazdów było obejrzenie zapory  w Solinie która jest  największą budowlą hydrotechniczną w Polsce, a elektrownia największą elektrownią szczytowo pompową pracującą na dopływie naturalnym oraz poznanie jej historii. Kolejnymi etapami było zwiedzanie Cisnej, zagrody pokazowej Żubrów w Mucznem wraz z przewodnikiem . Podczas tej  wycieczki nie zabraklo także akcentów sportowych, podczas których młodzież świetnie bawiła się podczas gry w paintballa łuczniczego.