Solidarni z Ukrainą

Zakończyliśmy I etap szkolnej akcji charytatywnej, podczas której cała społeczność naszej szkoły brała aktywny udział w zbiórce darów przeznaczonych dla uchodźców z Ukrainy. Akcja zakończyła się sukcesem, zebraliśmy dużą ilość najpotrzebniejszych rzeczy, wśród których znalazły się: koce, czapki, rękawiczki, lekarstwa, dania i słodycze dla dzieci. Dary zostały dostarczone na przejście graniczne w Medyce.
Uczniowie zorganizowali również zbiórkę pieniędzy wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Udało się zebrać kwotę w wysokości: 4828 zł.
Pieniądze zostały przekazane fundacjom: Św. Mikołaja, Unicorn, Szczytny Cel oraz Centaurus.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w akcje. Dziękujemy, że otworzyliście serca dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.