Dzień integracji klas pierwszych pełen humoru, wrażeń i zabawy. Dyrektor obiecał duuuży słodki tort.

Trzy żółto-zielone autobusy pełne roześmianej młodzieży zmierzające do Chotowej - tak rozpoczął się dzień integracji klas pierwszych naszego liceum.

Pierwszym punktem programu była prezentacja zespołów klasowych  przygotowana przez młodzież. Tańce, piosenki, skecze przyjęte zostały wybuchami śmiechu i oklaskami. Było super.

Następnie młodzież klas pierwszych swoją aktywność przeniosła na boisko sportowe. Wysiłek w zawodach połączony z rywalizacją i poczuciem humoru o czym świadczyły uśmiechnięte twarze, sprzyjały wzajemnemu poznaniu nowych kolegów, wychowawców, nauczycieli.  Pomimo dość chłodnej aury, zaangażowanie naszych pierwszoklasistów budziło podziw. Rywalizacja międzyklasowa dostarczyła wielu emocji w takich konkurencjach sportowych jak: bieg z ubieraną szarfą, wyścig przyjaciół, sztafeta płaskiej kartki i inne. Sędziowie po rozpatrzeni protestów i odwołań orzekli zwycięstwo klasy 1c. Drugie miejsce zajęła klasa 1a.  Czekamy na nagrodę Dyrektora I LO. Duży, słodki tort.

Po zawodach sportowych przyszedł czas na ekstremalne emocje - park linowy i tyrolka. W profesjonalnej uprzęży młodzież pokonywała przeszkody które niejeden kot by odpuścił. Jesteście ogarnięci !!!

Po tych wszystkich atrakcjach ciepłe kiełbaski i herbata smakowały jak nigdy.

Bardzo się cieszymy że pani dyrektor i wszyscy wychowawcy klas pierwszych wzięli udział w imprezie, Szczególnie podziękowania dla pani pedagog Agnieszki Zapał-Róg za przygotowanie całego wyjazdu i dla pana Bartłomieja Szarka za prowadzenie i przygotowanie atrakcyjnych zawodów sportowych.

Gratulujemy Wszystkim wzorowego zachowania, kulturalnej zabawy i wesołej rywalizacji.

Autobusy przyjechały punktualnie. Tylko trzech uczniów pozostało w koronach drzew w parku linowym. Ale i oni szybkim zjazdem wylądowali w zielono-żółtych autobusach kierujących się w stronę Dębicy.

Fotorelacja z dnia integracjii 2015