Świąteczny apel w I LO wraz z ślubowaniem klas pierwszych

Ślubujemy uroczyście Tobie Ojczyzno, bronić Twych granic i honoru prawdziwego Polaka, całe życie nauką i pracą służyć Ci, wypełniać wzorowo uczniowskie obowiązki (...)
Uczniowie klas pierwszych Gimnazjum Dwujęzycznego i I LO w Dębicy w przeddzień Święta Niepodległości złożyli uroczyste ślubowanie wobec całej społeczności szkolnej.

Wspólny śpiew pieśni legionowych będący wyrazem naszej pamięci o żołnierzach walczących o niepodległość Polski, zjednoczył szkołę wokół wartości zapisanych w rocie ślubowania.
         Życzymy najmłodszym licealistom i gimnazjalistom  zdobywania wiedzy i umiejętności, rozwijania pasji, radosnego roku szkolnego pełnego nauki, wyzwań, aktywności fizycznej i realizacji wyznaczonych celów.

FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI