Hej ogarnięci !!!

Nasze liceum wyróżnione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

      Miło nam poinformować, że nasza szkoła została wyróżniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako szkoła dialogu i współpracy między narodami polskim i izraelskim.

         I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy przystąpiło w 2009 r. do projektu „Bliżej siebie. Historia i kultura dwóch narodów”, który działa w Polsce od 10-ciu lat. Od tej pory w naszej szkole zorganizowaliśmy pięć spotkań z młodzieżą z Aszdod w Izraelu.

         Na 186 w Polsce działających w ramach projektu tylko 40 otrzymało wyróżnienie.

         Certyfikat został wręczony 13.10.2014 r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie podczas konferencji podsumowującej dziesięciolecie istnienia programu na ręce pani Ludmiły Stelmach – Kołodziej koordynatorki projekty w naszej szkole.