Hej ogarnięci !!!

Przyjaciele z Izraela

We wtorek jak co roku do naszej szkoły zawitała grupa młodych, sympatycznych Izraelczyków. Po krótkim powitaniu na auli i prezentacji multimedialnej, nastał czas aby się bliżej poznać. Podczas zajęć integracyjnych rozmawialiśmy o kulturze, szkole oraz tradycjach. Wspólnie tańczyliśmy poloneza, zwiedzaliśmy budynek naszego liceum, zobaczyliśmy muzeum szkolne, a także urządziliśmy  rozgrywki sportowe. Nie mogło zabraknąć smakowitego poczęstunku, tańca przy znanych utworach muzycznych i prezentów. Z twarzy optymistycznych młodych ludzi nie znikał uśmiech, a oczy śmiały się, ukazując radość ze spotkania. Te wspaniałe chwile, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci, zostały uwiecznione na zdjęciach. Ze smutkiem patrzyliśmy na odjeżdżające autokary, które wyruszały w dalszą podróż. Mimo, że wizyta trwała zaledwe kilka godzin nawiązaliśmy nowe cudowne znajomości i może kiedyś skorzystamy z ich gorącego zaproszenia do Izraela, aby znów zobaczyć te przyjazne twarze.