Specjalna godzina edukacji dla bezpieczeństwa w I LO!

W piątek 7-go grudnia gościliśmy w naszej szkole Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy podinsp. Waldemara Mytkosia. Pan podinspektor jest absolwentem I LO.

Spotkanie z młodzieżą ( klasy trzecie i drugie) poświęcone było problematyce ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym i adresowane przede wszystkim do tych, którzy już nabyli uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych lub są w trakcie kursu, albo w nieodległej przyszłości do takiego kursu przystąpią. Mamy nadzieję, że słowa przekazane młodym kierowcom na długo pozostaną w ich pamięci i przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Do spotkania doszło z inicjatywy dyrektora szkoły Pana Wiesława Ostafina, który tym spotkaniem rozpoczyna cykl spotkań
z absolwentami szkoły, w związku ze zbliżającym się Jubileuszem 120-lecia powstania szkoły w 2020 roku.

Pan dyrektor dziękuje Panu nadkom. Andrzejowi Draganowi Komendantowi Powiatowemu Policji w Dębicy za wyrażenie zgody na odwiedzenie szkoły przez Pana podinspektora, a Panu Waldemarowi Mytkosiowi dziękuje za  przyjęcie zaproszenia na spotkanie
i odwiedzenie szkoły po latach.