WYJĄTKOWA PACZKA

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas; to czas zadumy i refleksji, czas wielkich i małych radości; to czas wspólnych spotkań oraz dzielenia się ciepłem serc. To właśnie z tej okazji nasza szkoła włączyła się do Bożonarodzeniowej Akcji„ PACZKA DLA BOHATERA”. Akcja ta to przede wszystkim wyraz pamięci i solidarności z osobami, którym Polska tak wiele zawdzięcza. W roku stulecia odzyskania niepodległości  powinniśmy otoczyć szczególną troską bohaterów narodowych. W ramach Bożonarodzeniowej akcji charytatywnej, naszą pomoc skierowaliśmy do działaczy Polski Podziemnej z Ziemi dębickiej; członków struktur SZP-ZWZ-AK, „Żołnierzy Wyklętych” oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny, a także do wdów i wdowców kombatantów.

Wszystkim osobom, które z ogromną serdecznością włączyły się do akcji poprzez zbiórkę artykułów żywnościowych oraz chemicznych składamy serdeczne podziękowania. Zebrane dary są wyrazem uznania, szacunku i troski dla tych, którzy walczyli o wolność Ojczyzny. Mamy nadzieję, że otrzymane podarunki sprawią wszystkim  obdarowanym choć odrobinę radości i będą dowodem na to, że o nich pamiętamy. Bardzo cieszymy się, że nasza społeczność szkolna włączyła się w to szlachetne przedsięwzięcie, które nazwać można swoistą lekcją patriotyzmu dla młodych ludzi.

Kolejny raz pokazaliście, że zawsze możemy na Was liczyć!!!  Z serca dziękujemy!!!

Koordynatorzy akcji