EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Europejski Dzień Języków Obcych obchodzony jest  co roku 26 września. Z tej okazji Österreich Institut Wrocław zorganizował odbywające się w języku niemieckim bezpłatne webinary dla uczniów z całej Polski, na których mogli oni dowiedzieć się więcej na temat języka oraz w jaki sposób szybko się go uczyć. Uczniowie mieli również okazję wziąć udział w konwersacjach z native speakerem i posłuchać autentycznego języka. Uczennicom z klasy 3b udało się zapisać na moduł: „Ciekawostki kulturowo- językowe z krajów niemieckojęzycznych- od poziomu B1”, który odbył się w sobotę o godzinie 13. Dziewczyny dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy, rozwiązywały ćwiczenia interaktywne i słuchały „żywego” języka. Kolejne zmagania za rok :)