Spektakl edukacyjny „Beze mnie” w rzeszowskim teatrze.

Dnia 30 września 2021 r. Uczniowie klas 3E3 i 3F3 wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w wycieczce do Rzeszowa. Pierwszym punktem programu był spektakl edukacyjny „Beze mnie”, na małej scenie teatru im. Wandy Siemaszkowej. Opierał się na współpracy aktorów i widzów. Podczas oglądania uczniowie wcielili się w klasę Muta i Staszka - dwóch młodych ludzi nieakceptowanych przez swoje środowisko. Poruszając tak trudne tematy jak odrzucenie, bezsens życia czy samotność, aktorzy prowadzili niemal bezpośredni dialog z publicznością - uczniami naszej szkoły. Kameralna aura spektaklu i jego aktualna problematyka skłoniły młodzież do przemyśleń i żywych dyskusji.
Podczas drugiej części wycieczki uczniowie mieli okazję aktywnie spędzić czas w parku trampolin. Chwila rozrywki wywołała dużo radości i uśmiechu i była przyjemnym oderwaniem się od szkolnej rzeczywistości.
Pierwszy wspólny wyjazd po tak długiej przerwie upłynął w niezwykle przyjemnej atmosferze.