Hej ogarnięci !!!

SŁODKIE POMAGANIE :)

W tym roku nasza szkoła z wielką przyjemnością dołączyła do akcji MARCINKOWE ROGALE, którą organizuje Pani Barbara Bassara- Poprawa w swojej cukierni. Wspiera tym samym działalność Stowarzyszenia "Z Potrzeby Serca" działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy.
W tym roku dochód ze sprzedaży pysznych marcinkowych rogali i rogalików przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów zakupu specjalistycznego fotelika samochodowego dla 8-letniego Krzysia. Chłopiec choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną o podłożu metabolicznym. Krzyś ma niedobór lipotransferazy LIPT1 i jest drugim dzieckiem z ta chorobą na świecie.
Społeczność naszej szkoły zamówiła ponad 400 rogali i rogalików i było to naprawdę najsłodsze pomaganie :) Bardzo dziękujemy Pani Barbarze za umożliwienie nam wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji i za najlepsze na świecie rogale marcińskie. Mamy nadzieję, że za rok też będziemy mogli pomóc komuś w ten sposób. A za Krzysia i powodzenie akcji trzymamy kciuki.