Hej ogarnięci !!!

Jednak przybył.


W poniedziałek  06.12. 21. całą, szkolną społeczność odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją fantastyczną drużyną, aniołkami i elfami. Miał dużo pracy bowiem wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły byli w tym roku wyjątkowo grzeczni. Również nasza szkoła pamiętała o innych i jak co roku przyłączyła się do akcji prezenty dla Domu Dziecka. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi, aniołkom i elfom za pamięć o nas i liczymy, że za rok znów pojawią się u nas w szkole.

 

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Szukaj