Hej ogarnięci !!!

Najważniejsza jest drużyna

Nie od dziś wiadomo, że najbardziej cenne w sporcie  są sukcesy drużynowe. Reprezentacje Polski w różnych dyscyplinach bardzo rzadko wracają z turniejów na tarczy. Niech wreszcie ta zła passa się skończy, a nasze narodowe reprezentacje wezmą przykład z drużyny siatkarskiej I LO w Dębicy która zdobyła puchar Starosty Dębickiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w II Turnieju Piłki Siatkowej, pod hasłem "Stop przemocy".

Podczas Powiatowego Podsumowania Osiągnięć Sportowych Starosta Dębicki pan Władysław Bielawa uroczyście wręczył wywalczony puchar.

 Wręczono wiele pucharów i dyplomów. Starosta Dębicki wyróżnił dyrektorów szkół, nauczycieli i inne osoby których pasją jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży rywalizacji sportowej.

Dla naszej szkoły najważniejszym punktem tej uroczystości było oddanie do użytku nowego wielofunkcyjnego boiska sportowego. Zapewne przyczyni się ono do powstania w naszej szkole kolejnych zwycięskich drużyn.

Tę niezmiernie miłą dla naszej szkoły uroczystość wzbogacił występ naszych szkolnych artystów pod kierunkiem pani Beaty Pocicy. Zgromadzeni goście oklaskami nagradzali ich występy.

 

 

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Szukaj