Pięcioro laureatów VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Fot. Laureaci VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „ O Diamentowy Indeks AGH” (od lewej): Sylwester Chojnacki, Tomasz Szczepkowicz, Joanna Socha, Dawid Tomasiewicz, Jakub Mazur

W dniu 14.04. 2015 roku ogłoszono listę laureatów VIII Ogólnopolskiej Olimpiady
„O Diamentowy Indeks AGH”. Na liście tej znalazło się aż pięcioro uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy: Joanna Socha – laureatka I miejsca z geografii, Sylwester Chojnacki – laureat III miejsca z matematyki, Jakub Mazur – laureat III miejsca z matematyki, Tomasz Szczepkowicz – laureat III miejsca z matematyki i  Dawid Tomasiewicz – laureat III miejsca z matematyki. Mają oni zapewnione przyjęcie na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
            Naszym Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.
Miło nam poinformować, że zdobywcy tytułu laureata są uczniami Patrycji Bachurskiej, Lucyny Bączek i Tomasza Kozioła.