Michał Łączak laureatem V Ogólnopolskiego Konkursu Klarnetowego

Fot. Uczniowie klasy 3b I LO w Dębicy i równocześnie Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy w czasie koncertu w I LO w październiku 2014 roku: (od lewej) Tomasz Gąsior, Michał Łączak
i Marcin Guzik
 – fot. Konrad Jezioro

Uczeń klasy 3b o profilu matematyczno-geograficzno-informatycznym I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy i jednocześnie Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy  - Michał Łączak zdobył tytuł laureata V Ogólnopolskiego Konkursu Klarnetowego.
Konkurs odbył się 15 kwietnia 2015 roku we Wrocławiu.
     Do występu Michała przygotowywał nauczyciel Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy Pan Mariusz Stępień. W czasie koncertu naszemu uczniowi akompaniował na fortepianie Pan Jerzy Keler.
     Michałowi  gratulujemy umiejętności łączenia nauki w I LO w Dębicy z zainteresowaniami pozaszkolnymi oraz spektakularnego sukcesu i życzymy dalszych.
     Panu Mariuszowi Stępieniowi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych utalentowanych uczniów.