„Jagiełło” wśród najlepszych szkół w Polsce

W dniach 25-27 kwietnia 2014 roku w Puławach odbyły się zawody jubileuszowej, bo XL Olimpiady Geograficznej.

Ta rocznica była okazją do wielu podsumowań, między innymi  Komitet Główny Olimpiady Geograficznej i Polskie Towarzystwo Geograficzne wystosowało listy gratulacyjne do około 20 szkół w Polsce, których uczniowie w okresie istnienia olimpiady odnieśli największą ilość sukcesów . Wśród wyróżnionych szkół znalazło się dwie z terenu województwa podkarpackiego – I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy  i I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie. Obie szkoły miały taką samą liczbę laureatów i finalistów Olimpiady Geograficznej.

W imieniu I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy list odebrał nauczyciel geografii Tomasz Kozioł.

Pełną treść listu załączamy poniżej.

list gratulacyjny