Konrad już studentem AGH. Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH.

Celem Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH jest zachęcenie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych do intensywniejszej nauki przedmiotów ścisłych i przyrodniczych: matematyki, fizyki, chemii i geografii, oraz lepsze przygotowanie jej do podjęcia studiów technicznych.

Olimpiada składa się z trzech etapów: szkolnego, okręgowego i centralnego. Do zawodów okręgowych z matematyki zakwalifikowali się uczniowie klas:
- III g: Paweł Drygaś, Aleksandra Fijałek, Maciej Gardziel, Mateusz Kubalica, Konrad Najder, Kacper Szeliga,
- III b: Lidia Molek, Mateusz Myszka i Grzegorz Paśko,
- III f: Anna Fulara i Mateusz Matusik
oraz Dawid Tomasiewicz z II a.

Finalistami zostali Maciej Gardziel i Konrad Najder. Konrad wywalczył tytuł laureata i indeks AGH.

Gratulujemy.