Hej ogarnięci !!!

Jedziemy do Warszawy!

Zuzanna Jarosz, Magdalena Papiernik oraz Viktoria Socha, uczennice klasy I C wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Wydział Edukacji Ministerstwa Sprawiedliwości „Postaw na mediację”. Zadanie konkursowe I etapu polegało na przygotowaniu scenariusza mediacji z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy lub relacji rówieśniczych. Miło nam poinformować, że scenariusz Drużyny Mediacyjnej z naszej szkoły został zakwalifikowany do II etapu (uzyskując najwyższą liczbę punktów) jako jeden z pięciu spośród blisko 100 prac nadesłanych z całej Polski. Finał konkursu polegający na przedstawieniu symulacji mediacji na podstawie własnego scenariusza przed Komisją Konkursową odbędzie się w Warszawie 19 listopada w siedzibie Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości. Życzymy powodzenia!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3209334

Szukaj