Hej ogarnięci !!!

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW I LO W SZACHACH DRUŻYNOWO

Miło mi poinformować, że ponownie drużyna szachistów I LO wygrała w zawodach pomiędzy szkołami średnimi (Licealiada -  rejony) w Mielcu nie tracąc przy tym ani jednego dużego punktu wygrywając wszystkie mecze. Zawody odbyły się 10.11.2021 r. pomiędzy mistrzami i wicemistrzami powiatów: dębickiego, mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko–sędziszowskiego. Teraz przed nami zawody wojewódzkie, które prawdopodobnie odbędą się ponownie w naszej szkole. Skład drużyny nie zmienił się po zawodach powiatowych i wyglądał następująco:

  1. Mieszko Miś 3d3
  2. Oliwia Mirowska 3c
  3. Bartłomiej Kucharski 3e3
  4. Maciej Mikuła 1a

Opiekun drużyny: Bartłomiej Szarek

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3209422

Szukaj