Hej ogarnięci !!!

Szachy drużynowo - I LO z Dębicy najlepsze na Podkarpaciu.

 Zawodnicy naszej szkoły nie dali żadnych szans rywalom podczas tegorocznych zawodów szachowych rozegranych 30.11.2021 r. w Leżajsku zdobywając 20 pkt. po długiej i zaciętej rozgrywce. Drużyna z drugiego miejsca uzyskała tylko 17 pkt. co jest dużą przewagą z naszej strony. Zawody były rozgrywane na poziomie województwa, a w zawodach uczestniczyło 11 najlepszych drużyn z Podkarpacia. Zwycięstwo w zawodach daje nam możliwość startu w zawodach Ogólnopolskich. 

Opiekun drużyny: Bartłomiej Szarek

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3209398

Szukaj