Hej ogarnięci !!!

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla uczniów naszej szkoły Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora szkoły. Udział w zawodach zgłosiło bardzo dużo klas i były to drużyny mieszane składające się z dziewcząt i chłopców. 16 drużyn zostało podzielonych na 2 grupy, w pierwszej części zawody rozgrywane były „systemem pucharowym”, a kolejny etap „systemem każdy z każdym”. Zawodnikom podczas gry towarzyszyły wielkie emocje oraz dobra zabawa.
Po rozegraniu 18 meczy został wyłoniony zwycięzca. Wygrała klasa 3f3, II miejsce zajęła klasa 3a, a III miejsce klasa 2c. Podczas turnieju nauczyciele wychowania fizycznego obserwowali grę uczestników w celu wybrania najlepszej zawodniczki i zawodnika. Najlepszą zawodniczką została Zuzanna Zaborowska z klasy 2c, a najlepszym zawodnikiem został Oskar Szczepański z klasy 3a.
Podczas uroczystego wręczenia pucharu przez Pana Dyrektora, każda zwycięska drużyna otrzymała dyplom oraz medale dla zawodników z trzech pierwszych miejsc, cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników i 3 bony do pizzerii ufundowane przez jednego z nauczycieli wychowania fizycznego dla zwycięskiej drużyny oraz słodycze dla wszystkich.

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3577141

Szukaj