Hej ogarnięci !!!

Półfinał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu

22. lutego 2023 r. w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Pływaniu udział wzięli i godnie reprezentowali Naszą Szkołę następujący uczniowie: Jessica Grych, Łukasz Kielur, Antoni Migała, Urszula Migała, Krzesimir Miś, Blanka Rżany, Karol Sibida, Emanuel Starck-Kaszuba, Zuzanna Wodzień, Igor Zima, Michał Żmuda. Sztafeta chłopców 6x50 m. stylem dowolnym wywalczyła 8 miejsce a na podjum dyplom odebrała Blanka za zajęcie trzeciego miejsca stylem klasycznym. Opiekę nad grupą sprawował Grzegorz Mytkoś a koordynatorem startów zawodników była p. Edyta Wilk

 

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej 
https://dbc.wroc.pl/dlibra/publication/164233
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3909851

Szukaj