Będą reprezentować I LO w Dębicy na zawodach II stopnia XX Olimpiady Znajomości Afryki

W dniu 06.12.2021 rok odbyły się zawody I etapu XX Olimpiady Znajomości Afryki. W I LO w Dębicy przystąpiło do nich 12 osób.

Uczniowie rozwiązywali test, w którym musieli wykazać się wiedzą z zakresu geografii, historii i kultury Afryki. Poziom zawodów był wyrównany. Najwięcej punktów uzyskała Elżbieta Korus z klasy 3d. Do zawodów okręgowych obok Eli zostali zakwalifikowani również Jan Poprawa (kl. 3f3), Dawid Pych (kl.1d) i Witold Rumin (kl. 3f3).

Uczniom zakwalifikowanym do II etapu gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach II stopnia.